I. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ORAZ CZAS ICH REALIZACJI

Zamówienia składane w sklepie internetowym na stronie www.hotgarage.pl.  Wysyłki realizowane są raz dziennie. W razie braku zamówionego towaru poinformujemy drogą elektroniczną.

II. ZWROT TOWARU

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35

Zwracany towar należy odesłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego lub ksero faktury. Zwrot możliwy jest tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Jednocześnie towar musi być zwracany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. O planowanym zwrocie prosimy wcześniej poinformować sprzedającego. Jeżeli zwrot towaru wynika z winy zamawiającego, ponosi on koszt wysyłki (i nie podlega on zwrotowi). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

III. REKLAMACJE

Reklamacje uwzględniane są tylko w przypadku, gdy wykryte zostaną wady techniczne towaru lub na skutek użytkowania wystąpią w nim wady, na które udzielana jest gwarancja przewidziana przez producenta.

Jeśli Klient po otrzymaniu towaru znajdzie w nim wady techniczne powinien odesłać go na adres: Hot Garage Wyskoki 13  95-011 Bratoszewice, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym bądź mailowym.

W przypadku otrzymania uszkodzonej paczki, kurier ma obowiązek spisać protokół szkody. Reklamacje związane z uszkodzeniem towaru podczas transportu lub braków w przesyłce są rozpatrywane tylko na podstawie takiego protokołu. UWAGA! Zawsze należy sprawdzać stan oraz zawartość paczki w obecności kuriera! Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.

Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w magazynie towary do wyboru.

IV. CENY

Ceny umieszczone na sklepie internetowym mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w przypadku dużych zmian kursu walut oraz zmian cenników producentów towarów. Generalnie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i jako takie nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Hot Garage. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen oraz wystąpienia błędów.

V. DOSTAWA I JEJ KOSZTY

Na terenie kraju przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost również paczkomaty, Poczta Polska.

 

Do każdego zamówienia (do wagi 29.00kg) doliczane są koszty przesyłki w wysokości ok 13,00 zł brutto w przypadku przesyłek bez pobrania, 18,00 zł brutto - przesyłki za pobraniem

Zamawiany towar będzie dostarczony pod adres podany w formularzu rejestracji, chyba że klient poda przy zamówieniu inny adres dostarczenia. W przypadku niemożliwości zrealizowania zamówienia z winy Klienta, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odebrania towaru lub podania przez Klienta błędnych danych dotyczących adresu, na który przesyłka ma zostać doręczona, operator sklepu internetowego zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta wynikającymi z tego tytułu kosztami.

VI. FORMY PŁATNOŚCI

1. Gotówka płatne przy odbiorze

2. Przelew na konto

      Adrian Gorący

      Wyskoki 13

      mBank 14 1140 2004 0000 3802 7409 3201

 


wszystkie prawa zastrzeżone przez HOT GARAGE